TP-LINK MC200CM netwerk media converter 1000 Mbit/s 850 nm

33.50

TP-Link Gigabit Multi-Mode Media Converter

Uitverkocht

Artikelnummer: MC200CM Categorieën: , Tag:

Beschrijving

De MC200CM is een mediaconvertor ontworpen om 1000BASE-SX vezel naar 1000Base-T kopermedia of vice versa om te zetten. Ontworpen volgens de IEEE802.3ab 1000Base-T en IEEE802.3z 1000Base-SX normen, is de MC200CM ontworpen voor gebruik met multi-mode vezelkabel die gebruik maakt van de SC-Type connector. De MC200CM ondersteunt shortwave (SX) laserspecificatie bij een volledige draadsnelheid doorstuursnelheid. De MC200CM werkt op 850nm bij zowel het verzenden als het ontvangen van gegevens.

Andere kenmerken van deze module zijn de mogelijkheid om te worden gebruikt als een stand-alone apparaat (geen chassis nodig) of met TP-LINK’s 19´system chassis, Auto MDI/MDI-X voor TX-poort, en status-LED’s op het frontpaneel. De MC200CM verzendt op grote glasvezelafstanden met multi-mode glasvezel tot 0,55 kilometer.

– Voldoet aan IEEE 802.3ab en IEEE 802.3z
– Verstrekt schakelaarconfiguratie van Kracht/Auto overdrachtswijze voor FX-haven.
– Breidt vezelafstand uit tot 0,5 km